Serdecznie zachęcamy do podzielenia się Państwa opinią na temat odbytej konsultacji telefonicznej, mailowej, osobistej z pracownikami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Województwie Zachodniopomorskim. Zajmie to tylko 3 minut, a nam pomoże dostosować usługi do Państwa oczekiwań.

Wypełnij ankietę

UWAGA! Zmiana siedziby Punktu

Zachęcamy do telefonicznej oraz elektronicznej formy kontaktu. W przypadku wizyty osobistej zachęcamy do jej wcześniejszego umówienia. 

Napisz do nas:

gpi@wzp.pl

Godziny pracy punktu:

Pon. 7:30-17:30
wt.- pt. 7.30 - 15.30

Telefony do konsultantów: bezpłatna infolinia 800 34 55 34

91 452 8906, 91 452 8907, 91 452 8900.

Telefony do ustalania terminów konsultacji:

800 34 55 34

Jeśli chcesz zapytać o to, w jaki sposób uzyskać wsparcie na realizację Twojego projektu?

Prosimy, abyś przygotował informacje na temat tego, kto starać się będzie o wsparcie? Czy będzie to osoba, która chce założyć działalność gospodarczą, firma (branża, liczba pracowników, roczny obrót), organizacja pozarządowa, administracja publiczna, instytucja kultury, czy może wsparcie będzie chciał otrzymać rolnik, instytucja naukowo-badawcza, osoba fizyczna, szkoła wyższa, jednostka szkolnictwa powszechnego itd.? Będziesz musiał wskazać w jakim województwie będzie realizowany Twój projekt, czy jest to obszar wiejski czy miejski? Przygotuj też krótki opis projektu - na czym będzie polegał i czemu ma służyć? Zastanów się też, jaki będzie szacunkowy budżet projektu?

Jeśli chcesz zadać pytanie o rozliczenie projektu realizowanego z Funduszy Europejskich?

Prosimy, abyś przygotował informacje na temat nazwy programu i numeru działania, którego dotyczy projekt, datę i numer naboru, w którym przyznano Tobie dotację, kto realizuje projekt? (czy jest to np. firma, fundacja, stowarzyszenie). Ponadto musimy wiedzieć, gdzie realizujesz projekt (województwo, czy jest to miasto czy obszar wiejski).

Prosimy zwrócić uwagę na to, że informacje podawane przez punkty nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających poszczególnymi programami i nie mogą stanowić podstawy do formułowania roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego.

Pracownicy punktów nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie. Sytuacja ta ma miejsce w związku z tym, że Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich nie zastępują instytucji odpowiedzialnych za przyznawanie dofinansowania i wydawania dokumentów oraz ich interpretacji.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie

Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Zachodniopomorskiego

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, 70-421 Szczecin